Teatr Profilaktyczny im. Marka Kotańskiego
31-017 Kraków - Stare Miasto, ul. Św. Jana 15/16
tel./fax 012 430-19-20, 626-94-30
e-mail: biuro@teatr-profil.krakow.pl, www.teatr-profil.krakow.pl
Marek Kotański w Teatrze Profilaktycznym
O nas

Teatr profilaktyki

 

Teatr profilaktyki jest naszą działalnością, która z powodzeniem funkcjonuje od wielu lat poprzez pasję i zaangażowanie osób ją tworzących. Jako organizacja teatr profilaktyki prowadzi liczne spektakle, spotkania z psychologami, akcje charytatywne mające na celu uświadamiać to co w życiu jest dobre, wolne od wszelkiego typu używek.

Dostrzegając potrzeby szukania nowych środków wyrazu teatr profilaktyki stał się spełnieniem form realizacji idei profilaktycznych. Wiemy jak istotne w życiu jest dokonywanie ważnych wyborów, często związanych z wieloma wątpliwościami, dlatego też teatr profilaktyki wyznacza swoim istnieniem nowe kierunki.

Kompleksowo organizowane programy profilaktyczno-wychowawcze dla dzieci, młodzieży, szkolenia dla nauczycieli, rodziców, opiekunów są tym, co teatr profilaktyki realizuje w atrakcyjny i przystępny sposób. Prezentowane spektakle to połączenie pasji, zaangażowania wraz z opowiadaniem o jasnej stronie życia i przestrzeganie przed wszelkiego rodzaju uzależnieniami. Intensywnie zmieniający się świat wymaga, żeby choć na chwilę zatrzymać się i poznać to co dobre. Na głównej stronie serwisu macie Państwo możliwość zapoznania się z naszą dotychczasową działalnością. Zachęcamy do uczestniczenia i skorzystania z propozycji wysuwanych przez teatr profilaktyki.