Teatr Profilaktyczny im. Marka Kotańskiego
31-017 Kraków - Stare Miasto, ul. Św. Jana 15/16
tel./fax 012 430-19-20, 626-94-30
e-mail: biuro@teatr-profil.krakow.pl, www.teatr-profil.krakow.pl
Marek Kotański w Teatrze Profilaktycznym
O nas

Spektakle profilaktyczne

 

Spektakle profilaktyczne organizowane przez Teatr Profilaktyczny im. Marka Kotańskiego w Krakowie to wyjątkowe wydarzenia. Adresowane do najmłodszych, pełnych radości, zapału dzieci i młodzieży spektakle profilaktyczne dostarczają wielu emocji i wrażeń.

Zwracając uwagę na szeroko pojętą profilaktykę, poprzez zabawę, staramy się pokazywać to, co dla dzieci i młodzieży powinno być ważne- dobro i piękno przekazywane sobie codziennie nawzajem. Aspekty wychowawcze są tym, przez co spektakle profilaktyczne docierają do najmłodszych odbiorców.

Spektakle profilaktyczne organizujemy z pełną pasją i energią, przez co zyskaliśmy duże uznanie i zainteresowanie ze strony pedagogów, nauczycieli oraz rodziców. Otwartość na problemy codziennego świata sprawia, że podchodzimy do realizacji każdego nowego projektu w ramach działalności Teatru Profilaktycznego z ogromnym zaangażowaniem. Zdając sobie sprawę , jak wiele radości stwarzają organizowane spektakle profilaktyczne aktywnie włączamy się w liczne akcje charytatywne. Chcemy nieść uśmiech na twarzach wszystkich, którzy chętnie uczestniczą w naszych artystycznych realizacjach. Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia głównej strony serwisu, gdzie można szerzej zapoznać się z naszą działalnością!